Mały i większy, czyli razem kreatywnie

Mały i większy, czyli razem kreatywnie.

 

Cykl zajęć dla dzieci i młodzieży.

 

logo stow1 rozpoczyna nowy projekt, w ramach programu „Działaj lokalnie X”, w którym znajdą się ciekawe zajęcia kreatywne dla dzieci ze szkoły podstawowej. Co wtorek będziemy robić coś innego: grać w odlotowe gry planszowe, układać klocki, których jeszcze nie znacie, uczestniczyć w doświadczeniach na żarty i na serio, tworzyć mini teatrzyki kukiełkowe, aktorskie, działać artystycznie ożywiając kamienie, tworząc ptasie zoo i jeszcze inne, wspaniałe rzeczy, ale o tym sza… (niech będą też jakieś niespodzianki).

A wszystko to w doborowym towarzystwie kreatywnych – „większych” czyli gimnazjalistów. Zajęcia będą twórcze, niecodzienne, nowoczesne, aktywne, energiczne. Wszystko po to, aby rozwinąć kreatywność „małych” – czyli dzieci z klas I -IV, oraz ich odwagę, zacieśnić więzi, nawiązać ciekawe znajomości
i kontakty. Można się będzie też czegoś nauczyć, ale tylko bawiąc się, a więc w sposób przyjemny i bezbolesny.

Wyjedziemy też razem na wycieczkę do Chrust – „kreatywnej krainy”, gdzie całą sobotę spędzimy bawiąc się na świętokrzyskiej polanie.

Wszystkie zajęcia są nieodpłatne. Zapraszamy do uczestnictwa.

 

Projekt trwa od 5 września do 9 grudnia 2017 r.

Miejsce: świetlica Publicznej Szkoły Podstawowej w Połańcu

 Zapraszamy do uczestnictwa!

 

Dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie X” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj lokalnie: Fundację Aktywizacji i Rozwoju Młodzieży Farma.

Belka dzialaj lokalnie

FWOP

 

p1

Joomla templates by Joomlashine