Co słychać w projekcie

zarowkaCo słychać w projekcie….

Już na dobre rozpoczęliśmy zajęcia w ramach projektu "Mały i większy czyli razem kreatywnie. Cykl zajęć dla dzieci i młodzieży." Pierwsze spotkania poświęcone były integracji wszystkich uczestników i zapoznaniu z celami projektu. Za nami już warsztaty kreatywności, klockomania, dixitomania oraz wycieczka do Kompleksu - Świętokrzyska Polana. Podróż do Chrust koło Zagnańska wzbudziła bardzo duże zainteresowanie i wywołała wśród uczestników wiele pozytywnych emocji. Dzieci zachwycały się wspaniałym podwodnym światem, podziwiając różnorodność gatunków i kolorów jakie znajdują się w oceanarium. W to przepiękne sobotnie przedpołudnie nasi podopieczni mogli wyszaleć się na dmuchawcach oraz w parku linowym. Kolejną atrakcją wycieczki było zwiedzanie nowoczesnego Parku Miniatur, w którym znajdują się najciekawsze świętokrzyskie budowle.

Podczas wszystkich zajęć dzieci i młodzież wspaniale rozwijają swoją kreatywność, a przy tym świetnie się bawią.

W każdy wtorek czekają na uczestników kolejne atrakcje i ciekawe zajęcia.

Maly i wiekszy

Dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie X” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj lokalnie: Fundację Aktywizacji i Rozwoju Młodzieży Farma.

Belka dzialaj lokalnie

FWOP