Jesienne wędrowanie – to jest to!

 

W sobotę 28 września 2013 roku odbyła się kolejna impreza w ramach akcji „Połaniec dla rodziny”. Był to rajd pieszy, w którym wzięły udział dzieci i dorośli. Trasa prowadziła od pomnika T. Kościuszki do kopca, skarpą wiślaną do Winnicy, wałem do kładki na rzece Czarnej, wzdłuż wału do „żółtego mostu”. Atrakcją rajdu była niewątpliwie wspaniała, jesienna, słoneczna pogoda oraz dwa psy, które towarzyszyły wędrującym. W trakcie marszu uczestnicy poznali miejsca związane z historią Połańca upamiętnione na kamieniach oraz podziwiali wspaniałe, malownicze tereny ciągnące się wzdłuż rzek: Wisły i Czarnej. Na końcu trasy na zacisznej polanie urządzono ognisko z kiełbaskami oraz zabawy dla młodszych i starszych uczestników rajdu. Na zakończenie każdy otrzymał pamiątkowy dyplom.

Podziękowania dla państwa Switków za udostępnienie miejsca na ognisko i jego przygotowanie oraz anonimowemu sponsorowi kiełbasek na ognisko.

 

 

 

Dofinansowano ze środków Programu „Działaj lokalnie VIII” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce”

Projekt „Połaniec dla rodziny” jest współfinansowany przez UMiG w Połańcu.

 

         Zobaczcie jak pięknie jest jesienią na szlaku. Odwiedźcie nasza galerię!

p1

Joomla templates by Joomlashine